Witaj na stronie firmy Mesoworks SP ZOO

O nas, o firmie i usługach

Mesoworks to kompleksowe wdrożenia budowlano-techniczne

Poznaj nas!

O nas i o firmie Meseworks - Zespół profesjonalistów

O nas, o firmie i usługach

To nasza pasja.

Idea Mesoworks narodziła się w Holandii. Wśród nadmorskich terenów wzrastał potencjał firmy, wraz z doświadczeniem w branży budowlano-technicznej, aby finalnie w 2018 roku zaistnieć oficjalnie na polskim rynku.

Jesteśmy odpowiedzią na niszę w branży budowlano-technicznej. Stawiamy na doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, ceniąc sobie przede wszystkim jakość naszych usług i wykonywanych prac, a nie ilość.

W trakcie swojego istnienia rozsławiliśmy naszą działalność na wszystkie regiony Belgii, zdobywając szerokie doświadczenie w nowych projektach i rodzajach przedsięwzięć. Rozwijamy się wraz z rozwojem technologii – i nie zamierzmy się zatrzymywać!

Nasze biuro znajduje się w Polsce, w regionie zachodniopomorskim, lecz działamy poza podziałami administracyjnymi. Naszych pracowników można obecnie rozpoznać na terenie Polski, Belgii i Holandii – a w przyszłości może i w całej Europie.

47

Aktywnych projektów

250

Obsługiwanych Klientów

500

Zatrudnionych wykonawców

Zespół Meseworks

Profesjonalna obsługa i partnerstwo. Poznaj ludzi odpowiedzialnych za Twój sukces!

Kilka faktów o nas!

Przeczytaj dlaczego warto z nami pracować!

Komunikatywność

Informujemy naszych klientów o wszystkich zdarzeniach od razu po ich wystąpieniu, wychodzimy na przeciw opinii która utarła się o firmach działających w naszej branży.

Doświadczenie

Działamy na rynku międzynarodowym od 2018 roku. Dzięki solidnej polityce firmy zostaliśmy odznaczeni zostaliśmy Brylantem Polskiej Gospodarki.

Odpowiedzialność

W kontraktach zawieramy kary umowne za opóźnienia oraz straty. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług budowlano-technicznych po atrakcyjnych cenach.

Elastyczność

Zawsze staramy się dopasować swoją ofertę do oczekiwań klienta. Działania podejmujemy tak by minimalizować straty i dostarczyć jak najlepszy efekt.

Co mówią o nas inni?

Sprawdź ostatnie opinie i rekomendacje o firmie Meseworks.

FAQ

Czytaj najczęściej zadawane pytania i ich odpowiedzi.

Mesoworks - Jak to działa?

To proste! Jesteśmy partnerem w pośrednictwie zleceń, projektów budowlanych i technicznych w Holandii, Belgii oraz Polsce. Zarejestruj się w naszej bazie wykonawców jako specjalistyczna firma usługowa. My dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Tobie wysoki komfort pracy poza granicami Polski.

Ile projektów jest otwartych?

Aktualnie posiadamy ponad 47 aktywnych projektów. Wraz z rozwojem firmy planujemy ekspansję ilości projektów podjętych jednocześnie. Każdy projekt posiada swojego dedykowanego opiekuna z którym, możesz uzgodnić wszystkie detale.

Jak dołączyć do bazy wykonawców Meseworks?

Wystarczy napisać do nas poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub zadzwonić do nas. Nasz dział rekrutacyjny przeprowadzi z Państwem rozmowę weryfikacyjną. Po pozytywnej weryfikacji nastąpi dodanie do bazy. Pierwsze oferty zleceń możesz otrzymać już następnego dnia!

Jak wygląda forma zatrudnienia?

Mesoworks to stabilny partner biznesowy, dlatego też zapewniamy najwyższą jakość i komfort pracy dla naszych wykonawców. Wywiązujemy się z każdego projektu i umowy.

Wsparcie dla Partnerów

Mesoworks dba o swoich partnerów jak nikt inny. Realizując z nami projekt otrzymasz dodatkowego opiekuna projektu oraz wsparcie techniczne, merytoryczne oraz lingwistyczne. Załatwimy wszystkie niezbędne formularze i umowy niezbędne do podjęcia projektu. Ty pracujesz, a my zajmujemy się resztą.

Kto może być partnerem Mesoworks?

Naszym partnerem możesz zostać jeżeli Ty lub Twoja firma prowadzi usługi budowlano-techniczne wymienione niżej:

  • Usługi budowlane,
  • Usługi murarskie,
  • Usługi malarskie,
  • Usługi dekarskie,
  • Usługi hydrauliczne,
  • Usługi elektryczne i podłączeniowe,
  • Kafelkowanie,
  • Inne prace wykończeniowe i budowlane.

W jakich krajach działa Mesoworks?

Mesoworks to solidny partner biznesowy na terenie Niderlandów, Belgi oraz Polski. Nieustannie powiększamy nasz zespół, partnerów oraz wiedzę aby otworzyć perspektywy na kolejne kraje Unii Europejskiej.