red
logo

ul. Bronisławy

icon

Realizacja zlecenia:

Od 16/09/2021 do 18/05/2023

icon

Zakres prac:

Wyburzenia, zamknięcie stropu, przebicie otworu drzwiowego, wyodrębnienie nieruchomości na dwie części, wymiana elektryki i hydrauliki, budowa nowych ścianek z regipsu, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, układanie podłogi z laminatu, kafelkowanie łazienki, wymiana ościeżnic i drzwi, zakup i montaż kuchni oraz mebli łazienkowych.

icon

Lokalizacja:

Ulica Bronisławy

Podwójna Przemiana: Kompleksowy Remont i Wyodrębnienie na Ulicy Bronisławy

Kiedy w 2021 roku kupiliśmy nieruchomość przy ulicy Bronisławy, mieliśmy wizję stworzenia dwóch niezależnych, funkcjonalnych mieszkań z jednej przestrzeni. Dziś jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy przekształcić tę wizję w rzeczywistość.

Kiedy tylko objęliśmy własność nieruchomości, rozpoczęliśmy pracę. Wyburzyliśmy niepotrzebne elementy, co pozwoliło nam na otwarcie przestrzeni i lepsze jej zagospodarowanie. Następnie przystąpiliśmy do wyodrębnienia mieszkań – jednego o powierzchni 54,08 m2 i drugiego o powierzchni 54,07 m2.

Każde z mieszkań przeszło gruntowną przemianę. Zainstalowaliśmy nową elektrykę i hydraulikę, postawiliśmy ścianki z regipsu, a potem przystąpiliśmy do szpachlowania, szlifowania i malowania. Ułożyliśmy podłogi z laminatu, które dodały wnętrzom przytulności, wykafelkowaliśmy łazienki, nadając im elegancki wygląd.

Kuchnie wyposażyliśmy w nowe, funkcjonalne meble, a do łazienek zamontowaliśmy nowoczesne szafki i akcesoria. W każdym pomieszczeniu wymieniliśmy ościeżnice i drzwi, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Mieszkania zostały sprzedane odpowiednio w październiku 2022 roku i maju 2023 roku, co potwierdza sukces naszego przedsięwzięcia. Mimo że realizacja tego projektu była wyzwaniem, wynik końcowy przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania.

Przemiana nieruchomości przy ulicy Bronisławy to dowód na to, że dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i przemyślanemu podejściu, każdy obiekt może doznać spektakularnej metamorfozy. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wyzwań!

img

Przed

Po

× Zadzwoń do nas!