red
logo

O nas

Małymi krokami do celu

Na polskim rynku działamy od 2018 roku. Od tego czasu zdążyliśmy się wiele nauczyć oraz wykonać wiele znakomitych projektów.

Z początku zespół składał się z zaledwie kilku osób. Doświadczenie i zaangażowanie pozwoliło nam dostarczać coraz to nowsze rozwiązania dla naszych klientów. Na przestrzeni lat udało nam się powiększyć sieć wykwalifikowanych podwykonawców – z wieloma pracujemy do dziś. Jednak stale poznajemy nowych profesjonalistów, którzy świetnie wpisują się w nasze wartości – znają się na swojej pracy, pilnują terminów, wykazują się ambicją i odpowiedzialnością.

img

Działamy nie tylko w Polsce, ale również w Belgii oraz w Holandii

Jesteśmy dynamiczną organizacją, która łączy inwestorów z wykwalifikowanymi podwykonawcami usług budowlanych. Jaki jest nasz cel? Chcemy zapewnić usługi najwyższej jakości. Nasza kadra to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem. Meso Works jest zaangażowane w dostarczanie najlepszych usług budowlanych i jesteśmy dumni z naszej reputacji, którą udało nam się wypracować w Belgii oraz w Holandii. Jesteśmy znani jako organizacja godna zaufania, która zawsze rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Stoimy u boku naszych podwykonawców w każdej fazie projektu, abyśmy wspólnie mogli wspierać inwestorów, świadcząc usługi wysokiej jakości.

Warto pracować z MesoWorks

W MesoWorks świadczymy usługi, które cechuje wysoka jakość, terminowość oraz dbałość o szczegóły. Jesteśmy elastyczni – dostosowujemy się do potrzeb inwestorów. Naszym priorytetem jest, aby sprostać ich oczekiwaniom. Zespół naszych wykwalifikowanych podwykonawców posiada wieloletnie doświadczenie w branży i jest gotowy do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Razem bierzemy udział w każdym etapie projektu dbając o jego najmniejsze szczegóły.

img

Współpracując z naszą organizacją można liczyć na wiele korzyści. Oto kilka powodów, dlaczego warto nam zaufać:

img

Doświadczenie i wiedza branżowa

Doświadczenie i wiedza branżowa - nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym inwestorom niezawodne i profesjonalne usługi.

img

Wsparcie na każdym etapie projektu

Wsparcie na każdym etapie projektu - nasz zespół ściśle współpracuje z inwestorami, aby zrozumieć ich potrzeby, by móc zaproponować i dostarczyć najlepsze rozwiązania. Jednocześnie służąc profesjonalnym doradztwem i wsparciem na każdym etapie projektu.

img

Wysoka jakość pracy

Wysoka jakość pracy - nasze usługi cechują się wysoką jakością, terminowością i dbałością o szczegóły. Dbamy o to, aby nasze realizacje były zawsze zgodne z oczekiwaniami naszych inwestorów.

img

Elastyczność

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych inwestorów, jak i podwykonawców. Te czynniki sprawiają, że nasza organizacja jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących niezawodnych i profesjonalnych usług budowlanych w Belgii i Holandii.

FAQ

W ciągu 2-4 tygodni po ustaleniu szczegółów projektu. Termin zawsze ustalamy indywidualnie, po zapoznaniu się z projektem. 

To kwestia do uzgodnienia – zawsze jesteśmy otwarci, by omówić dostępne możliwości i zaproponować rozwiązanie dostosowane do bieżących potrzeb inwestora. Zajmujemy się kompleksową organizacją pozwolenia na pracę. Inwestor dostarcza nam dokumenty takie jak projekt, specyfikację itp.

Stawki każdorazowo ustalamy po zapoznaniu się z projektem. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie wieloletniej działalności w branży budowlanej, wiemy, że żaden projekt nie jest taki sam, więc cenę dostosowujemy do przedstawionych wytycznych.  

Każdy z naszych pracowników i podwykonawców posiada potrzebne narzędzia do realizacji projektu. Podchodzimy elastycznie do potrzeb inwestorów, zawsze jesteśmy otwarci na szukanie najlepszych rozwiązań i wychodzimy naprzeciw wymagań projektu. W razie potrzeby organizujemy materiały lub większe maszyny. 

Działamy na terenie Europy Zachodniej. Zlecenia realizujemy na terenie Polski, Niemiec, Belgii i Holandii. 

Skontaktuj się z nami, żeby omówić dostępne możliwości.

Zarówno nasi pracownicy jak i podwykonawcy posiadają niezbędne dokumenty do realizacji projektów. Żeby mieć pewność, że spełniamy wszystkie wymagania, stale współpracujemy z adwokatami prawa pracy.

Skontaktuj się z nami, żeby omówić dostępne możliwości.

Skontaktuj się z nami, żeby omówić dostępne możliwości.

Ze względu na to, że działamy na rynku międzynarodowym - komunikujemy się w języku polskim, niderlandzkim i angielskim. 

Opinie

 

Zapraszamy do nawiązania współpracy

×