red
logo

Aplikuj

Rozpocznij przygodę z MesoWorks

Poszukujemy ambitnych i zdeterminowanych specjalistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu, aby móc świadczyć usługi budowlane najwyższej jakości.

Jeśli jesteś gotów pracować i zaangażować się w swoją pracę tak, jak robiłeś to do tej pory – zachęcamy Cię do aplikowania. W naszej organizacji będziesz mieć okazję rozwijać swoje umiejętności i uczestniczyć w interesujących projektach w Belgii i Holandii.

img

Od współpracy z nami dzieli Cię jeden krok.
Wypełnij formularz na naszej stronie!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe!

icon
img

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz rozwijać dalej swoje umiejętności?

Praca z naszą organizacją to doskonała okazja dla fachowców budowlanych, aby rozwinąć swoje kwalifikacje i doświadczenie w prestiżowych projektach w Belgii i Holandii. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy. Nasza organizacja jest liderem w branży i jest ceniona za jakość świadczonych usług, dlatego współpraca z nami to gwarancja dostępu do najlepszych projektów i niepowtarzalnej szansy na rozwinięcie swojej kariery zawodowej.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę za granicą,
świadcząc usługi budowlane w Belgii i Holandii!

Proces nawiązywania współpracy

img

Nawiązanie kontaktu

img

Rozmowa telefoniczna

img

Weryfikacja dokumentów

img

Propozycja współpracy

img

Podpisanie umowy

img

Informacje odnośnie do rozpoczęcia zlecenia

img

Start!

FAQ

Projekty dobierane są indywidualnie do podwykonawcy, w oparciu o posiadane doświadczenie i umiejętności oraz czasową dostępność zleceń.

Transport jest we własnym zakresie – ze względu na mobilność, ważne jest by dysponować własnym samochodem, aby móc dojechać na budowę. 

Przed rozpoczęciem zlecenia – zawsze wiążemy się z podwykonawcą umową ramową, która w jasny sposób określa warunki współpracy. 

Jeżeli podwykonawca zakończy zlecenie i jest zainteresowany kontynuacją współpracy, jak najbardziej staramy się zaproponować ciągłość zleceń – wtedy dobieramy kolejny projekt. 

Znajdziesz tę informację w ogłoszeniu dotyczącym projektu, który Cię interesuje. Zlecenia są dostępne na terenie różnych obszarów Belgii (m.in. Antwerpii, Gandawy, Brukseli, Oostende, Roeselare itp.)

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie w trakcie rozmowy, w oparciu o posiadane doświadczenie i umiejętności. 

Faktury wystawiane są za okres 2 tygodni z 2 tygodniowym okresem rozliczenia. Organizujemy też akcje promocyjne – dla uczestników możliwy jest szybki przelew 7/7. Aby ułatwić proces administracji i fakturowania dla naszych podwykonawców – wprowadziliśmy możliwość skorzystania z samofakturowania – polega to na tym, że to my wystawiamy faktury za naszych podwykonawców w oparciu o dostarczone przez nich listy przepracowanych godzin w danym tygodniu – termin rozliczenia wtedy to 7/14 dni

Możemy zaproponować współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą. Nie masz jeszcze działalności? Dowiedz się więcej, dlaczego warto: tutaj

Jako firma nie prowadzimy własnej bazy noclegowej. Możemy zaoferować pomoc przy wyszukaniu zakwaterowania przekazując kontakt do zewnętrznych firm oferujących zakwaterowanie.

Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi około 2-7 dni, ale często wracamy z decyzją już tego samego dnia!

Własna działalność gospodarcza, zaświadczenie A1 lub wniosek o wydanie zaświadczenia A1, w przypadku niektórych prac – certyfikaty (informacja jakie certyfikaty są wymagane zawsze znajduje się w ogłoszeniu rekrutacyjnym). 

Znajomość języka angielskiego jest wymagana w większości ofert u co najmniej jednej osoby w zespole (ze względu na współpracę bezpośrednio z angielskojęzycznymi kierownikami na budowie). 

Tak, zawsze można zwrócić się w takiej sytuacji do polskojęzycznego koordynatora. Jesteśmy do dyspozycji naszych podwykonawców i zawsze odbieramy telefony. 

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

×